promotions   /    twilight saga    /    harry potter   /    affiliates   /    my production  /  home
oddělovač

Popis filmu

17. března 2009 v 19:08 | dudu |  Twilight
Stmívání (Twilight) je naprosto ůžasný film a také knížka, no posuďte sami..
Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně. I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí o něm sny. Postupně začne mít však podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk..
Zjistí, že Edward je upír. Ovšem on a jeho rodinu jsou tzv. "vegetariánští" upíři, což znamená že se živí jenom krví zvířat. Bohužel jsou i upíři, kteří zdaleka nejsou vegetariánští a jedni z těhle si vyhlídli Bellu jako svou další oběť. Je na Edwardovi aby ji ochránil..
Prostě musíte vidět a když ne vidět, tak aspon číst..


Kdo si chce přečíst všechni tři díly, tak se může podívat na web www.zrada.pise.cz kde najdete všechny tři díly k přečtení..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama