promotions   /    twilight saga    /    harry potter   /    affiliates   /    my production  /  home
oddělovač

Mám vás ráda a bude mi smutno

3. července 2009 v 14:28 | dudu |  moe slinty a blbosti.. :D
Tak musím se přiznat že poslední dva týdny byly ty nejlepší v mým životě. Nedovedu si přestavit život už jinak.
Začlo to prostě tak, že jsme minulé ponděli šli se třídou do nemocnice na exkursi. A potom jsme s pár lidmi šli do KFC, protože sme měli hlad. Pak jsme se ještě stavovali do školy, protože dva kluci si potřebovali opravit na poslední chvíli známku z angličtiny. No a nikomu se ještě pořád nechtělo jít domů, tak jsme se dohodli že pojedem k Aničce. Dominik se od nás odpojil po cestě a Tom s Michalem hned po KFC. Tak jsme s Mettem, Vlčkem a Jirkou jeli k té Aničce. Dělali jsme tam kraviny, čuměli na film a kolem osmi jsme jeli domů.
Po škole v úterý se rozhodně nikomu nechtělo jet domů a tak jsme se domluvili že zase půjdeme do KFC. No šli sme a když sem si uvědomila že nemám nikoho doma tak jsme šli k nám (Já, mett, anička, dominik, jirka, vlček) . Dívali jsme se tam na dva filmy za sebou a byla taková sranda jakou už jsem dlouho nezažila. Na druhý den sme měli jet na školní výlet. Tak sme s Aničkou šli spolu nakoupit jídlo a ona u nás potom spala.
Na výlet jsme jeli do Nového Jičína (Tam mimochodem druhý den umřeli 3 lidi na povodně. Fakt hnus... těsně jsme se vyhli. :() a do Fulneka. Tam sme byli na nějakých dementních prohlídkách zámků, ale potom vysvitlo sluníčko a tak jsme jeli do Tošovic na bobovku. No bylo to tam fakt božské. Jela jsem dvakrát s Kubou a pak jednou s Aničkou, Tomem, Dominikem, Vlčkem, Ladou a Kájou.
Nádhera, krásný rozhled musíte si tam někdy zajet xD ( http://www.heipark.cz ) super, fakt si zajeďte. A tady se koukněte na video z té bobovky. A fakt sorry za ten slovník na konci... Někteří se prostě neudrželi... xDxD

(Jo a hláška "pičo vole brzdi kurva!" patří mettovi... xDxD a "oh pičoo oh, oh pičoo, oh debilee!" patří matějovi xDxDxDxD)

Po výletě se opět (překvapivě xD) nikomu nechtělo domů a tak jsme s Tomem, Aničkou, Mettem a Vlčkem šli na černou louky kde jsme dělali kraviny a opičí dráhu na průlezkách. A pak myslím začalo pršet a tak jsme se ubrali domů. ale to si fakt nejsem jistá. Už si nepamatuju. Ve čtvrtek jsme po škole, kde byla hrzoná nuda šli k řece. Tam jsme si povídali. Po dlouhé době nepršelo, tak jsme si užívali. Věštili sme si budoucnost. No vyšly opravdu zajímavé věci. zajímavé že taková dementní kravina, mě opravdu změnila... :) přiznala jsem si věci co sem už dlouho zatloukala sama sobě. Pak Tom musel domů hlídat bráchu, tak jsme ho doprovodili a s Mettem a Aničkou jsme ještě kecali v parku. Pak sem musela jít i já na nějakou pošahanou rodinnou oslavu. no neva. V pátek jsme měli ve škole sportovní den, ale s Mettem, Vlčkem, Tomem, dominikem a Aničkou jsme šli zase k řece. Měla sem nějakou dementní náladu tak to bylo na nic. Domluvili jsme se že v sobotu taky někam zajdem, tak sme jeli na radvanickou pout, kde sme byli na dvou kolotočích. ( Ty poslední tři fotky jsem já s kamarádkou, vyfotili nás tam :D:D : TADY) No a pak začalo pršet tak jsme zase jeli k Aničce. Tam jsme měli velkou kalbu a pak sme se zase rozešli domů. V neděli jsme taky měli jít, ale to mi pokazila rodinna oslava. V pondělí jsme byli v kině na filmu "Na půdě, aneb kdo má dneska narozeniny?" No... byla to větší kravina než "Kdopak by se vlka bál" Asi tak to řeknu... :D takže blbost jak mraky... :D Mett pak šel někam s Adélou, tak jsme jenom Tom, Vlček a Anička šli k Tomovi, tam jsme chvilku pobili a pak jsme jeli zase k Aničce. Na květákové placičky její ségry. Dívali jsme se na film Wasabi. Ten nejsuprovější film na světě. A pak sme jeli zase domů. ehm... V úterý jsme si rozdali vysvědčení a potom jsme jeli k Vlčkovi. Tom musel jet domů na oběd, tak odjel a my sme se šli projít se psem. Pak sme si dali sraz s Tomem na masarykáči, šli jsme do obchodu, pak k řece, potom na černou louku a pak do čajovny. Bylo to tam super, dali jsme si dva čaje a asi třikrát pitu Libanon. Mňamka... xD Pak jsme jeli domů. (btw. na vysvědčení sem měla jednu trojku - z matiky) Doma mě zprdli ale jinak free. Ve středu už sme bez metta (odjel pryč) šli k řece a pak zase do čajky. Já sem spala u Aničky a druhý den jsme jeli na koupaliště do Bohumína. Fakt sme si to tam užili. A odcházeli jsme v té největší bouřce, takže fakt prdel :D:D skákali sme do kaluží stříkali na sebe vodu a vlak po nás zůstal plný vody a smradu po spreji proti plísním nohou :D:D:D:D:D Anička pak musela jet domů, protože si neustlala postel ale já s Tomem a Hanýskem (Vlčkem) jsme ještě šli na jedem čaj do čajky. Pak sme se rozloučili, poobjímali a jeli domů. a teĎ sedím smutná a neštastná u babičky a nudím se... :(
TAkže sorry za tenhle maxi dlouhý článek plný mých keců ale já se musela svěřit světu... :)
mám vás ráda... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martiiinkaaa martiiinkaaa | Web | 3. července 2009 v 14:53 | Reagovat

nevím:-(jj mám se dobře

2 hraji* hraji* | Web | 3. července 2009 v 15:03 | Reagovat

ahoj krásni blog moc závidim dess a blog a nekceš vimeniť klikačku?

3 podfkufka podfkufka | 5. července 2009 v 21:48 | Reagovat

tvl, hey zasrany chorvatsko, že sem nejela na vylet.. jinak matěj dobry komentáře  :-D  :-D

4 dudu dudu | 5. července 2009 v 21:52 | Reagovat

Mates je prostě týoek... a neříkej žes četla celej ten článek... :D

5 Karlosek- SB, které tě *muck* Karlosek- SB, které tě *muck* | 7. července 2009 v 19:00 | Reagovat

Počkat já si to celé přečetla :D...sice pak jsem se upe ztratila, ale to se stává xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama