promotions   /    twilight saga    /    harry potter   /    affiliates   /    my production  /  home
oddělovač

No... K předchozímu článku :D

4. ledna 2010 v 20:11 | dudu |  moe slinty a blbosti.. :D
Tak před chvilinkou jsem tady přidala povídku. Je to jednorázovka, psala jsem ji já, a napsala jsem přesně to, co jsem dneska cítila. Mohla bych všechno tohle napsat k té povídce, ale z nějakých podivných důvodů se mi ji nechtělo kazit mojím komentářem.
No každopádně... je silně sentimentální. Jsou to moje pocity z dnešního dne, a moje pocity se mi vždycky píšou nejlíp, takže tohle mi šlo od ruky. Není to nic extra. Je to takové to typické téma jednorázovek... asi trochu depresivnější, se zajímavými konci... Nebo aspoň já osobně si takhle definuju jednorázové povídky.
Možná některým, možná všem, příjde že ani ne patnáctiletá holka nemůže cítit to co tam je napsané, a že to je absolutně přitažené za vlasy a že jsem trapná. Víte co? Myslete si to!! Nemám tím absolutně nic proti vám... Každý má svůj osobní názor a každý je odlišný a tak to taky má být. Budu dokonce víc než štastná, když mi tady napíšte svůj vlastní názor na to... A kritizujte horem pádem... Já vám všem odepíšu, budu milá a třebo se poučím, nebo taky ne. Já mám taky svůj názor a těžkou ho budu měnit i kdybych chtěla... Hlavně co se týče téhle věci ne.
Ještě k té povídce. Možná jste si všimli, že tam není ani jednou jméno toho kluka. No nedávala jsem tam jméno, protože kdybych tam dala pravé... No, nemusí se to dozvědět všichni, chápete? :D A vymyslet si nemůžu, protože dokonce i jméno o člověku hodně vypovídá a k téhle konkrétní osobě bych si nedokázala představit jiné jméno než to jeho, takže se omlouvám :)
To "miluji tě" na konci jsem řekla já a můžete si domyslet jak to skončí... nechtěla bych vymýšlet nic konkrétního... tohle je pravda (až na ten posledníé odstavec, to jsem ještě neudělala :D) a u pravdy to taky zůstane...
A už se nebudu nijak obhajovat ani nic popisovat... Tohle jsou moje pocity, jsem to já a to je všechno, finite, konec...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama