promotions   /    twilight saga    /    harry potter   /    affiliates   /    my production  /  home
oddělovač

One man = me = confused = fool = love = hatred = beautiful day = ruined...

30. března 2010 v 17:10 | dudu |  Deníšek
km

Tak tedy... :D Uf... ted jsem zapomněla o čem jsem chtěla psát. Jsem úplně totálně zmatená... Vyvedená z míry... klid...... Nádech, výdech, nádech, výdech. Jsem free! :D Ale furt nevím o čem jsem chtěla psát. :D Sakra, nějak moc teček píšu. No to je fuk :D

-------------------------------------------

Vůbec si mně nevšímejte dobře? Asi se mi v mozku uhnízdil nějaký parazit, nebo co, a brání mi v mých myšlenkových pochodech. :) Ale já ho přemůžu, protože já posiluju svaly víte? Jako ne svaly, ale svoji psychiku. V kostce řečeno, učím se myslet. Radši to ale neříkám, protože by mě mohli poslat do blázince, nebo i něco horšího. :D Prostě posiluju svoje myšlení... Myslím že za posledních několik dní jsem se docela zlepšila. Třeba nekašlu tolik na školu - píšu čtenářský deník, včera jsem se naučila 60 otázek do fyziky a dneska jsem napsala písemku tak maximálně na 1-2, hodlám se dneska učit na zemák, byla jsem dneska na doučku z matiky, a tak. Taky třeba když příjdu ze školy, tak nejprve uklidím a pak až něco dělám. Něco dělám... to mě přivádí k tomu hlavnímu tématu. Ve skutečnosti nic nedělám. Teda samozřejmě, že něco dělám, ale nic takového smysluplného. Takový ten smysl života, chápete? Prostě někteří po škole dělají sport, jiní jsou dobří v počítačových hrách, nebo v grafice. Někteří stráví půlku každého dne v knihovně, nebo chodí na brusle, nebo do kapely, nebo co já vím.
No... já chodím v pátek běhat, koukám na televizi a jsem tady na blogu, občas usmolím nějakou tu povídku, nebo nějaký avatar, či co. To mi ale nepříjde jako úplně ten nejlepší způsob života.
Chtěla bych mít něco, co bych mohla dělat pravidelně. Znáte to? Prostě jako ve filmu ;);)
Pro začátek začnu s tím, že si poupravím playlist v mp3 a na mobilu, a začnu pravidelně psát povídky. Dám si třeba denně aspoň 20 minut psaní, a klidně můžu přetahovat. Ono se to nezdá. Opravdu se budu učit do školy, v ty pátky chodím běhat, takže to je v pohodě.
Možná se budu více učit na počítači s grafikou, protože ta moje je strašná. Musím se zlepšit.
Takže možná nebudu tady a na FB trávit tolik času... Už jsem si napsala o heslo k designu, takže se tady možná brzo objeví ;) Už se těším...
Jéé, teď jsem si všimla, že téma týdne jsou Vánoce... rychle jdu něco sepsat :D:D Tak zatím pa... A možná tady dneska přibyde nová kapitola Tajemství... ;)

P.S. toho názvu si nevšímejte... prostě mě... ale ne, to je fuk... neřešte :D:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama