promotions   /    twilight saga    /    harry potter   /    affiliates   /    my production  /  home
oddělovač

My philosophy ego :P

9. srpna 2010 v 13:35 | dudu |  Deníšek
sea
 Nazdárek drazí,
doufám, že jste všichni rádi, že mě tady zase máte ;) Dlouho jsem tady nepsala, vím. A musím říct, že zas až tak mi to možná neprospívá. Bavilo mě se tady vypisovat, když jsem měla svoje dny a vždycky jsem se potom cítila líp. Jenom jsem si připadala jako totální pitomec, že se nechci svěřovat nikomu blízkému a místo toho to píšu na internet, kde si to může přečíst kdokoliv. Každopádně musím říct, že mám svoje filozofické úvahy docela ráda :) Něco mě na nich vždycky potěší.
oddělovač
A dneska mám jednu ze svých psychologických nálad a na to není nic lepšího než psát, psát a psát. Případně číst nebo koukat se na film, ale tím to jenom potlačím. Psaním to dostanu ze sebe ven. Proto psaní tolik miluji.
oddělovač
Předevčírem jsem se vrátila z tábora. Bylo to něco dokonalého. Možná to byl můj poslední tábor v životě a jestli to tak je, tak musím říct, že to byla dokonalá tečka. Užila jsem si ho do poslední minuty, bavila jsem se s lidmi co jsem znala z loňska a taky jsem poznala nové dokonalé kamarády. Přivezla jsem si nespočetně zážitků a nádherných vzpomínek. O to bylo těžší se loučit, když jsme si byli na 99% jistí, že příští rok tam spolu už prostě nebudeme moct. Přesto hned jak jsme přijeli psali jsme vedoucímu, jestli by příští rok nemohli jet i šestnáctiletí, že jsme nedělali žádné problémy a že i letos tam byly nějaké výjimky.
Nevím proč, ale mám nějakou vnitří jistotu. Mám pocit, že jsme tam všichni spolu nebyli naposledy a že není jiná možnost, než že za rok tam přijedeme a užijeme si posledních 13 dní spolu na táboře 'U Kateřiny' :D A tohle vědomí způsobilo, že jsem letos vůbec nebrečela, že mě úzkost svírá jenom trochu a že jsem schopná se usmívat :)
To ale nemění nic na tom, že lidi co znám z tama jsou asi stokrát lepší než ti, které znám z domu. A to jediné mě trápí, protože s těmihle lidmi budu muset vydržet celý následující rok a právě v tuhle chvíli mi připadají jako naprostí pitomci :) Každopádně zatím je potkávám jenom na facebooku, i když musím uznat, že i to mě dokáže pěkně vytočit. Když mi kamarád řekne, že věci beru až moc vážně, tak sakra koho by to nenaštvalo? Jak on může vědět, co pro mě některé věci znamenají? Každý bere věci tak, jak to uvnitř cítí a řídí se podle toho co pro něj znamenají. A nikdo zvenčí nemá právo soudit jestli to je správně nebo ne. To může vědět jenom on sám. Já mu taky nevyčítám, že bere věci na lehkou váhu, i když si to třeba myslím, protože pro něj to může mít jinou cenu a naopak si může vážit úplně něčeho jiného.

Taky musím uznat že těch 13 dní pryč od reality mě asi přece jenom změnilo. Udělala jsem tam pár rozhodnutí, která jsem prostě odhodlaná dodržet. Zajímavé je, že když já se pro něco rozhodnu, tak nezáleží na tom, jak moc to chci, ale záleží na tom komu nebo kde jsem si to slíbila.
Například v červenci jsem kamarádovi slíbila, že už nebudu pít alkohol do svých osmnácti. :D Vážně to nedělám proto, že bych to chtěla, ale jenom proto, že jsem to slíbila jemu a na něm mi vážně hodně záleží :) a jestli jsem se pro něco rozhodla na tomhle táboře, tak to prostě splním, protože jsem se pro to rozhodla právě TAM a tamto místo je posvátné :)
oddělovač
Možná vám sem dám nějaké fotky a možná vám sem napíšu i nějaké ty dokonalé zážitky. Každopádně jsem ráda za to, že jsem tam mohla být a že jsem mohla zažít to, co jsem zažila. Děkuji... AVE MY!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alcaria alcaria | Web | 11. srpna 2010 v 20:40 | Reagovat

Je dobře že sis to užila. Já nebyla na táboře už dlouhých pět let a docela mi to schází, ale jet jako vedoucí mě zrovna neláká. Zážitky by byli fajn a i ty fotky by byly skvělé. Jinak je u mě na blogu nová kapča k andělům.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama