promotions   /    twilight saga    /    harry potter   /    affiliates   /    my production  /  home
oddělovač

Stop watching me, my conscience!

13. prosince 2010 v 15:48 | dudu |  Deníšek
Viděli jste film Kurs sebeovládání? Hraje tam Jack Nicholson a Adam Sandler (Uááá ♥ Mluju toho chlápka... Trestná lavice - jeden z těch nejdokonalejších z nejdokonalejších filmů...) No... Víte, sebeovládání je ta nejhorší činnost pod sluncem. Nenávidím to, nenávidím, nenávidím a ještě jednou nenávidím! A trpělivost... Člověk by potřeboval trpělivost na to, aby měl dostatek trpělivosti... Trpělivosti očividně není nikdy dost.
Nebaví mě to, chápete?! Nebaví mě nutit se k něčemu, mučit sama sebe a přitom chtít jít rovnou na věc... (Nemyslím rovnou na tuhle věc, ale rovnou na věc, chápete, že? Jasně, že chápete!)
No... Prostě bych nejradši teď hned vstala a šla na jedno takové místo za jedním takovým člověkem, kterému bych nejradši pověděla co si o něm jakože myslím... A dokonce mám pocit, že by se mu to i mohlo líbit... (Týý vole :D) Jenže já vím, že nemůžu. Nebo spíš, že bych neměla, a tak se budu doma užírat depresí (hahá), jíst špagety (hahá) a sledovat Lásku nebeskou, o které si ten již zmiňovaný člověk myslí, že je dobrý film (hahá... Teda... Já si to taky myslím, ale... Ááá, držím už tu klapačku zasmolenou!), a budu u toho brečet (cha, a máš to, pitomče hloupá!).
A večer se mi nebude chtít jít ani za boha do školy, ale pak si vzpomenu na toho hezkého člověka, a řeknu si, že i kdybych měla jít do školy jenom proto, abych se tři minuty s tímto pánem bavila, tak tam prostě půjdu... Budu se považovat za psychicky labilní, ale v celku mi to bude putna a tak to bude další den a další den a další den... A pak budou Vánoce a já si vzpomenu na Lásku nebeskou a pěkně se naseru a půjdu a všechno mu to řeknu. A ať se s tím miláček vypořádá jak chce... Chňá!
A víte co mě děsí nejvíce? Třeba mi to vydrží... Třeba projdu tímhle děsivým kursem sebeovládání bez větší úhony na zdraví, všechno mi projde, třeba se mi poštěstí a tenhle 'pan dokonalý' bude ochoten se mnou trávit svůj volný čas a pak... V březnu nebo v dubnu, nebo na který měsíc si to stěžoval mi odejde... Nebo dobrá... Myslím, že březen a duben budu ještě milovat. Ale pak květen a červen už nebudu mít ráda tolik... Pravděpodobně seknu se školou, protože nebudu mít tuhlenctu 'drogu', kvůli které tam budu chtít chodit... A pak... Od září... Mi odjede někam do zatraceného Brna (Já Brno taky ráda, jednou tam taky pojedu na vejšku - doufám -  ale nemám to město ráda, když tam bude on a já ne!) a bude tam pořád a o víkendu bude mít práci a já budu tady a on bude tam a někoho tam potká... A... a... Nechci si tady psát děsivou budoucnost... Jenom se snažím dát do slov svůj strach... A ještě ke všemu tohle všechno povídá člověk, který ani s tím druhým nechodí... Protože posledně to posral! Posrala jsem to, posrala! Kdyby tohleto četl, vykostil by mě! Přísahám! Kdybyste jen věděli...
A už jsme zase u toho... Trpělivost holka... Trpělivost a podruhé ti to výjde... Nevím, jestli mám trpělivost milovat nebo nenávidět. Kdybych ji potkala, asi bych ji vlepila pusu a pak jí vrazila kudlu do břicha... No... Víte co? Jdu se dívat na tu krásnou lásku nebeskou a na všechno se pěkně vydlábnout :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bee. Bee. | Web | 13. prosince 2010 v 21:35 | Reagovat

Milá Dudu,
LÁSKA SMRDÍ. - Debilní mámtěrádovské pocity skryté touhy - MÁM. Takže ani netušíš, jak ti rozumím. :))
btw.: nejlepší článek! :))

2 xpodkufkax xpodkufkax | Web | 14. prosince 2010 v 12:02 | Reagovat

Haný! Zkus vypnout.. relax! Take it easy, život je krásný! <3 Miluju tě ;)

3 dudu dudu | Web | 14. prosince 2010 v 14:49 | Reagovat

Já vím, svít, ale znáš to... Jo, jasně, že to znáš :D Snažím se relaxovat, taky tě miluju :) A už se uzdrav piraňo, vážně se v té škole bez tebe nudím :D nehorázně...

4 mimi mimi | 14. prosince 2010 v 16:17 | Reagovat

Krásný článek :) a skvělý desing :)

5 dudu dudu | Web | 15. prosince 2010 v 19:42 | Reagovat

děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama