promotions   /    twilight saga    /    harry potter   /    affiliates   /    my production  /  home
oddělovač

Yes, I would die for ya baby...

31. ledna 2011 v 22:19 | dudu |  moe slinty a blbosti.. :D
Dámy a pánové, tleskejte a vzívejte boha, protože jsem tady já a se mnou i nový článek! Hustýý!
Koukám, že jsem se nějakou tu dobu neozvala a ani mi to nechybělo. Ale dneska jsem se tady čistě náhodou stavila, a našla jsem zde jeden neuvěřitelně krásný komentář od slečny elle.B. (Najdete ho u předchozího článku - Spring), který mě nehorázným způsobem potěšil, a já se rozhodla vás poctít novým článkem a nejlépe co nejaktuálnějším.
Takže, abych byla přesná a upřímná...
Poslouchám Bruna Mars, protože tento pán je neuvěřitelně roztomilý a poslední dobou ujíždím na jeho zpěvu. A na jeho textech neboť mi tak nějak mluví z duše (ano, ano, zase je to tady!).
Zejména teda písnička Grenade o nešťastné lásce. Neboť Maličká má opět ráda lidi, které by neměla. Zase!! (Jo, od teď mi klidně říkejte Maličká, protože tu přezdívku mám už docela dlouho a je čas ji rozšířit i ve virtuálním světě;)) No... Ale abych se držela tématu. Předpokládám, že si pamatujete dobu (můžu vám to říct na den přesně, protože jistá data já si pamatuju dokonale: 21.11. - výročí, 22.11. 'první-druhé rande', není přesně objasněno, co je považováno za rande, 28.11. - debilně/dobré rozhodnutí, 23.12. - naprostý krach... A tak dále a tak dále, mohla bych pokračovat do dnešního dne a mohla bych se vracet klidně i rok zpátky. Tuším ale, že to byste nepřežili). Ježišmarjá! Takže pokračuju... Pamatujete si dobu, kdy jse se nad těmito dny rozplývala a nebo naopak a opěvovala jsem tady krásného zelenookého chlapce? Jo, tak to neskončilo! Prostě nemůžu být normální člověk, který se s někým rozejde a nechá to plavat. Ne! Já prostě musím do všeho spadnout po hlavě a začít to brát tak smrtelně vážně. A nevím co mám dělat! V jednu chvíli vím, že takhle je to správné, a že všichni mají pravdu, a že kdyby věděli na co myslím, tak by mě zabili a za dvě minuty si řeknu, že ne, že není možné, abych to bez něj vydržela, a že s tím něco musím dělat.  A pak ho uvidím a všechno sebezapírání je rázem fuč a zároveň ze sebe nejsem schopná dostat nic smysluplnějšího než '- Ahoj, jak se máš?... Jejda, chudáčku, to je hrozné... Ale to víš, že to zvládneš... Chichi, to je vážně super... Ty máš nový mobil? ... Aha...'  A on se nakonec ani nerozloučí... A já pak zbytek dne žiju v přesvědčení, že mě nenávidí. A pak mi zvedne tašku a já jsem z toho ještě půl hodiny vodvařená, než mi dojde, že by to udělal úplně každý a úplně pro každého, a že za tím nesmím hledat nic jiného... A to, že mi slíbil, že mi napíše až se uzavřou známky a někam zajdem, to se stalo asi jenom ubohým obláčkem na nebi, poněvadž dneska se dávalo vysvědčení a to by už ty známky měl mít SAKRA uzavřené! A pak mi dojde, že pro něj nejsem nic víc, než debilní holka ze školy, pro kterou on znamená (napsala bych 'všechno' nebo 'celý svět' ale to není tak docela pravda  a znělo by to opravdu děsně hloupě, takže...) ...no, hodně. A já jsem pro něj jenom další z mnoha bejvalek, která se s ním ještě pěkně hloupě rozešla a teď "chce ta vtěrka jako co?"
A já už ke všemu mluvím jako nějaká ubohá osamělá žena středního věku, která neví co se životem :D Ne, ve skutečnosti jsem jenom ubohá patnáctiletá holka, která má hodně, ale opravdu hodně moc debilní vkus na kluky. (To jsem se totiž nezmiňovala o klukovi z Prahy... Nechtějte to slyšet :D Jsem šííííílená! :D) No... Nejprve jsem vás chtěla poprosit o radu, ale vy mi stejně nepomůžete... To byste museli být v mém těle a vidět to, co vidím já. A to nejde, takže mám zase a opět smůlu :D A zase a opět jsem napsala naprosto nesmyslný článek místo toho, abych se učila fyziku. Která je sice naprosto stejně nesmyslná, ale aspoň bych z ní dostala něco lepšího než čtverku! ://

Dobrou lidi, Maličká se loučí, přeje krásné sny, doufá, že vaše vysvědčení nedopadlo zase tak špatně a přeje vám krásný týden :)


Bruno Mars - Grenade

...But darling
I'll still catch a grenade for ya
...

Vážně tu písnčiku miluju...  A ten klip je dokonalý!
A poslechnětě si další
(např. Again, Count on me, Who is, ...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss Black - Affs Miss Black - Affs | Web | 1. února 2011 v 15:00 | Reagovat

Konec kontroly affs, jak si dopadla najdeš tady:http://dumbledor-army.blog.cz/1102/jak-dopadla-kontrola

2 elle.B. elle.B. | Web | 1. února 2011 v 15:38 | Reagovat

*Maličká Dudu*  :)),
  mno...už asi půlhodiny přemýšlím jak zareagovat na tvoji reakci na můj komentář! - ... PŘEKVAPENÍ? :D Každopádně jsem ráda, že tě to možná trochu motivovalo k dalšímu úžasnému článku! :)

3 Miss Black - Affs Miss Black - Affs | Web | 2. února 2011 v 14:18 | Reagovat

To je v poho :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama