promotions   /    twilight saga    /    harry potter   /    affiliates   /    my production  /  home
oddělovač

Change the course of history...

9. března 2011 v 21:23 | dudu |  Brisingr
Zdravím přátelé!
Hlásím se ze své stanice v centru Ostravy, jinak řečené domov. Vrátila jsem se po pěti dnech z Jeseníků, kde jsem byla s rodiči na prkně. O tom jaký jsem smolař vám nebudu vyprávět... Ti co mě znají o tom ví své a ti co ne... Tak můžou být rádi! :)
Každopádně (Kíhá!), poslouchám tak nějak střídavě Mad World a R.E.M a mám podivnou náladu. Taková nějaká zvláštní směsice neskutečné vděčnosti za svoje kamarády a chuti narodit se o pár století dřív a žít v době Dračích Jezdců. Ano, ano! Je jaro a já se pustila do velkolepého díla Christophera Paoliniho. Každou volnou minutu doby na horách jsem strávila čtením Brisingru a jako vždy mě to zcela pohltilo... Ta kniha je pro mě něčím neskutečným, vážně... Možná jsem naivní, přecitlivělá a pitomá, že se mi líbí něco tak hloupého, ale pro mě to je... Zkrátka NĚCO. Je to pro mě něco s velkým "N" a pokaždé, když to čtu, cítím se tak dokonale, že to není ani možné. Žádná jiná věc u mě zatím nebyla schopná způsobit takovou reakci. Kromě téhle knihy... Nebo spíš téhle trilogie. Budoucí tetralogie... (Kruci, ten Paolini mě už s tím odkládáním toho konce vážně štve!)
A tudíž... (A upozorňuju, že tohle je spontánní a napadlo mě to právě teď!) Tudíž věnuju tenhle pitomý článek jako poctu Christopheru Paolinimu. Nejsem tak naivní, abych si myslela, že tohle někdy bude číst, nebo tak, ale myslím, že moje dušička bude mít pokoj, když bude vědět, že jsem do světa vypustila něco, z čeho se jednou bude dát usoudit, že jsem Paolinimu vděčná... Tedy...

Thank you, Christopher. Thank you for your writing and for creating Eragon, Safira and all Alagaesia!

Jem - Once in every lifetime
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama